مجموعه جدید فیلم های Ghostbusters در حال ساخت است

ایوان رایتمن تهیه کننده و کارگردان کانادایی تبار چندی پیش از ساخت فیلم‌های جدیدی بر اساس مجموعه Ghostbusters، و همچنین ساخت یک انیمیشن سینمایی، در آینده نزدیک خبر داد.

پس از به اکران در آمدن ریبوت فیلم Ghostbusters در تابستان گذشته این فیلم عملا با واکنش های منفی تماشاچیان و منتقدان رو به رو شد و کارگردان این فیلم گفت که احتمال ساخت ادامه این فیلم بسیار کم است. ایوان رایتمن که پیش تر گفته بود عدم موفقیت ریبوت فیلم Ghostbusters بخاط بودجه ی پایین آن بوده اکنون با خبر جدیدی که در کامیک کان سن دیگو امسال منتشر کرد گویای امید دوباره به این مجموعه است.

وی گفت :

ما برنامه‌های فوق‌العاده‌ای برای ساخت یک انیمیشن سینمایی بر اساس Ghostbusters داریم و در حال حاضر ما در حال طراحی و توسعه آن هستیم و این انیمیشن یک داستان واقعا عالی دارد. من فکر می‌کنم وقتی که این انیمیشن منتشر شود همه را شگفت‌زده خواهد کرد. ما برنامه‌های زیادی در مورد دنیای اشباح داریم. ما به دنبال ساخت یک فیلم جدید از Ghostbusters هستیم که از دید یک شبح باشد و من فکر می‌کنم ایده بسیار جالبی برای شما خواهد بود و البته یک فیلم لایو اکشن جدید نیز وجود دارد.

یکی از پروژه‌های در دست ساخت Ghostbusters احتمالا در سال ۲۰۱۹ منتشر خواهد شد که همزمان با ۳۵امین سالگرد انتشار اولین فیلم Ghostbusters است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *