سیلوستر استالونه در فیلم بازسازی شده (رمبو: خون تازه) حضور نخواهد داشت

شایعات زیادی درمورد باریگر معروف “سیلوستر استالونه” ( Sylvester Stallone) مبنی بر اینکه در فیلم بازسازی شده “رمبو: خون تازه” (First Blood 1982) حضور خواهد داشت بوده، اما این شایعات با اعلام خود “سیلوستر استالونه” مبنی بر تکذیب این خبر همراه بوده و گفته که امکان ندارد در این فیلم حضور داشته باشد.

“سیلوستر استالونه” خود سخت درگیر ساخت دنباله فیلم “عقیده” (Creed 2015) است و در اینترنت اعلام کرده ممکن است شخصیت “آدونیس” با (بازی مایکل بی جوردن) را در برابر پسر “دارگو” وارد ماجرا کند. نقش این شخصیت سنگین وزن روسی را (دالف لوندگرین) بازی کرده بود و او کسی است که “آپولو کرید” با بازی (کارل واترز) را کشت و این اتفاق در رینگ در جریان فیلم چهارم “راکی” (Rocky 1985) رخ داد. ممکن است این فیلم سال آینده وارد مرحله تولید شود.

البته چندی پیش تهیه کنندگان “رمبو” جدید اعلام کردند تلاش دارند تا در فیلم جدید که بیشتر به سبک جیمز باندی نزدیک است، از بازیگری جدید و جوان استفاده کنند.

کمپانی‌های “نوایمج” و “میلنیوم فیلمز” ساخت فیلم «رمبو: خون تازه» را در دست دارند که بروکس مک لارن نویسنده فیلمنامه آن و آریل ورومن سازنده فیلم “مرد یخی” (The Iceman 2012) کارگردانش است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *