سریال The Rook سریالی جدید از نویسنده فیلم Twilight استفانی مایر

با توجه به بیانیه‌های شبکه Starz در مطبوعات انجمن منتقدان برنامه‌های تلویزیونی، سریال The Rook علاوه بر استفانی مایر که نویسنده و سازنده فیلم Twilight بود، توسط دو کمپانی Lionsgate و Liberty Global تهیه‌کنندگی خواهد شد و استیفن گرت تهیه‌کننده اجرایی آن خواهد بود.

“سریال The Rook داستان زن جوانی را حکایت می‌کند که دارای توانایی‌های ویژه‌ای است. او در لندن به هوش می‌آید و متوجه می‌شود که فراموشی گرفته است و توسط یک تهدید ماوراالطبیعه تحت تعقیب است. علاوه بر اینکه او با توانایی‌های جدیدش که با آنها هیچ آشنایی ندارد دست و پنجه نرم می‌کند، باید تمام تلاش خود را بکند که گذشته خود را هم پیدا کند.”

سم هولکرافت و آل موریل هم وظیفه نویسندگی و هم وظیفه دستیار کمک تهیه‌کننده را دارند. این سریال اقتباسی از روی رمان دنیل اومالی با همین نام است.

استیفن گرت در مصاحبه‌ای درباره این سریال گفت:

“من برای ساخت این سریال باید با افراد بااستعدادی مانند استفانی، سم و آل روی کتابی کار کنم که واقعا خیره‌کننده، هیجان‌انگیز و فوق‌العاده است و می‌توانم بگویم که برای ساخت یک سریال تلویزیونی این همکاری واقعا همکاری فوق‌العاده‌ای است. کمپانی‌های Lionsgate و Starz و Liberty Global کمپانی‌هایی خیلی خوب و پر از افراد خلاق هستند و ما به دنبال راهی هستیم تا بتوانیم همکاری خود را با آنها بیشتر کنیم.”

سریال The Rook که در ابتدا پروژه‌ی شبکه Hulu بود، حال قرار است پخش آن ابتدا سال ۲۰۱۸ در آمریکا و در شبکه Starz شروع شود و بعد از آن، توسط کمپانی Liberty Global در اروپا، کارائیب و آمریکای لاتین و توسط Lionsgate به صورت بین‌المللی پخش آن آغاز شود.

یک دیدگاه در “سریال The Rook سریالی جدید از نویسنده فیلم Twilight استفانی مایر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *