رمان های جنایی نویسنده معروف آگاتا کریستی سریال میشود

کمپانی آمازون قراردادی جدید با بنیاد نویسنده بریتانیایی “آگاتا کریستی” (Agatha Christie) امضا کرده و حقوق رسمی پخش مجموعه ای از اقتباس های تلویزیونی آن ها را در ایالات متحده خریداری کرده است. به این ترتیب، مجموعه ای جدید از داستان های رازآلود این نویسنده معروف و مشهور برای هواداران جهانی در راه خواهد بود.

اولین سریالی که قرار است تولید شود، برگرفته از رمانی به نام (آزمون برای بی گناهی) است که بر پایه رمان سال ۱۹۵۸ کریستی بوده و این رمان را یکی از محبوب ترین کتاب هایش معرفی کرده، ساخته می شود و مراحل تولید ساخت آن از اوایل همین ماه در بریتانیا آغاز شده است.

خلاصه داستان از این قرار است که: “خانواده آرگایل متوجه می شود که یکی از اعضای منفورش به نام جک آرگایل که سال قبل به جرم قتل مادرش محکوم شده و به زندان فرستاده شده بود در حقیقت مسئول این قتل نبوده است. آشکار شدن این مسئله به این معنی است که یک عضو دیگر خانواده قاتل است.”

رییس بخش سریال های بین المللی کمپانی آمازون “مورگان وندل” می گوید: “ما بسیار هیجان زده هستیم که می توانیم این اقتباس ها از یکی از بزرگترین نویسندگان ژانر مرموز را به جمع آثارمان اضافه کنیم. با استعدادهایی فوق العاده پشت و جلوی دوربین، آن ها مسلما می توانند مشتریان مان را خوشحال کنند.”

رییس هیات مدیره و مدیر عامل بنیاد آگاتا کریستی و نوه بزرگ این نویسنده “جیمز پریچارد” می گوید: “کمپانی آمازون مسلما نقش بسیار بزرگی طی سال ها در تجارت کتاب ما بازی کرده است و حالا این حرکت هیجان انگیزی است که می توانیم با آن ها وارد صنعت ویدیوی آنلاین ایالات متحده هم بشویم.”

بازیگرانی که برای بازی در این سریال در نظر گرفته شده و قصد بازی دارند عبارتند از: “بیل نایی” بازیگر فیلم (دزدان دریایی کاراییب)، “آلیس ایو” بازیگر فیلم (سفر ستاره ای ماورای تاریکی)، “الا پرنل” بازیگر (خانه خانم پرگرین برای بچه های خاص)، “متیو گود” بازیگر (دانتون ابی)، “کاترین کینر” بازیگر فیلم (برو بیرون)، “اد وست ویک” بازیگر (طلای سفید) و “النور تاملینسون” بازیگر (پولدارک) اشاره کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *