حضور ریگار تارگرین در فصل هفتم سریال Game of Thrones

به دنباله خبرهای قبلی درمورد هک شدن شبکه  HBO و دزدیده شدن اطلاعاتی از فصل هفتم سریال  بازی تاج و تخت (Game of Thrones)  که همچنان در حال پخش است، به نظر میرسد اطلاعاتی هم از بازیگر نقش ریگار تارگرین یکی از مهم‌ترین شخصیت‌های دنیای وستروس در کتاب و سریال بازی تاج و تخت (Game of Thrones) هم افشا شده است. ریگار تارگرین پسر شاه ایریس تارگرین ملقب به پادشاه دیوانه و برادر بزرگ‌تر دنریس تارگرین است. پس از اینکه ریگار، لیانا استارک را می‌رباید، در نبرد ترایدنت و در محل روبی فورد توسط رابرت براتیون کشته می‌شود. به همین دلیل در طول سریال شاهد حضور این شخصیت نبوده‌ایم و تنها اشاراتی کوتاه به شخصیت ریگار در طول سریال Game of Thrones شده است.

همانطور که در اواخر فصل ششم سریال Game of Thrones، در یکی از رویاهای برن استارک دیدیم که لیانا در برج جوی فرزندی را به دنیا می‌آورد که پسر ریگار است. پس از آن لیانا پسرش را به برادرش ند استارک، می‌سپارد و از دنیا می‌رود. سرانجام مشخص می‌شود که پسر لیانا و ریگار در واقع جان اسنو (با بازی کیت هرینگتون) بوده است و یکی از مهم‌ترین رازهای دنیای وستروس سرانجام در پایان فصل ششم سریال Game of Thrones فاش و مشخص شد. حال به نظر می‌رسد که ریگار تارگرین قرار است در فصل هفتم این سریال حضور داشته باشد.

طبق خبری که وب‌سایت Huffpost منتشر کرده، اطلاعات فاش‌شده توسط هکرها نشان می‌دهد که در فصل هفتم سریال Game of Thrones قرار است شاهد حداقل یک فلش‌بک به گذشته باشیم که در این صحنه از سریال، شخصیت ریگار تارگرین حضور دارد و ویلف اسکالدینگ (Wilf Scolding) نقش این شخصیت را در فصل هفتم این سریال بازی کرده است.

تصویر زیر مربوط به ویلف اسکالدینگ (Wilf Scolding) در نقش ریگار تارگرین و همچنین پدر جان اسنو میباشد:

با این حال، طبیعی است که این خبر هنوز رسما تایید نشده باشد، اما برخی از کاربران ردیت پیش از این از حضور اسکالدینگ برای بازی در نقش ریگار تارگرین در سریال Game of Thrones خبر داده بودند:

اواخر سپتامبر سال گذشته بود که اشلینگ فرنچوسی، بازیگر نقش لیانا استارک، اسکالدینگ را به دنبال‌کنندگان خود در توییتر اضافه کرد. پس از آن اسکالدینگ نیز او را به دنبال‌کنندگان خود اضافه کرد و در ادامه حساب رسمی توییتر سریال Game of Thrones و لیام کانینگهام، بازیگر نقش سر داوس نیز کار مشابهی را انجام دادند.

یکی دیگر از کاربران ردیت (با نام مستعار) به اطلاعات فاش‌شده توسط هکرها از بازیگران سریال Game of Thrones دسترسی داشته و بخشی از اطلاعات فاش‌شده را منتشر کرده است. او در این رابطه گفت:

این اطلاعات، جزو اطلاعات فاش‌شده توسط هکرها از شبکه HBO هستند. ما نمی‌توانیم تصویر کاملی از اطلاعات فاش‌شده سریال Game of Thrones منتشر کنیم؛ چرا که برخی از این اطلاعات، اطلاعات شخصی بازیگران این سریال هستند. اما در فهرست بازیگران، نام ریگار زیر نام اسکالدینگ دیده می‌شود.

 

اسکالدینگ بازیگر نسبتا تازه‌کاری است. با این حال، بسیاری از بازیگران سریال Game of Thrones تازه‌کار و بسیار ناشناخته بودند و قطعا انتخاب یک بازیگر تازه‌کار برای نقش ریگار چندان جای تعجب ندارد. قسمت پنجم و بعدی فصل هفتم سریال Game of Thrones که Eastwatch نام دارد، امشب از شبکه HBO پخش خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *