حضور تارون اگرتون در فیلم جدید رابین هود

تارون اگرتونTaron Egerton” درباره فیلم جدید “رابین هود” (Robin Hood) گفت که این شخصیت با آنچه تاکنون در داستان‌های افسانه ای درباره آن خوانده‌ایم و در فیلم‌ها و سریال‌های ساخته‌شده دیده‌ایم، بسیار متفاوت خواهد بود.

از جمله بازیگران دیگر این فیلم “جیمی فاکس” در نقش جان کوچولو ، “بن مندلسون” نقش داروغه را خواهد داشت و “تیم مینچین” نیز در نقش پدر تاک ایفای نقش خواهد کرد.

فیلم جدید Robin Hood بسیار متفاوت از فیلم‌های پیشین است. این فیلم خشن‌تر، جدی‌تر و تاریک‌تر خواهد بود و در فیلم جدید شاهد کلاه و لباس چسبان سبز معروف این شخصیت نخواهیم بود و کارگردان فیلم قرار است دزدی از ثروتمندان و بخشش اموال این افراد به فقرا را واقعی‌تر از آنچه تاکنون دیده‌ایم به نمایش درآورد.

سایت Screen Rant به‌تازگی در مورد اکران قسمت دوم مجموعه “Kingsman: The Golden Circle 2017” با تارون اگرتون مصاحبه کرده و در همین حین هم از وی دربارهفیلم جدیدش رابین هود که قرار است در آن نقش اصلی را ایفا کند سؤال پرسید و او در این باره پاسخ داد:

فکر می‌کنم سازندگان در ساخت نسخه جدید آن‌چنان تحت تأثیر فیلم‌ها و سریال‌های ساخته‌شده از این شخصیت نبوده‌اند. من عاشق بازی کوین کاستنر در فیلم Robin Hood: Prince of Thieves (رابین هود: شاهزاده دزدها) بودم و فیلمی که راسل کرو در آن حضور داشت هم صحنه‌های عالی و زیبایی را به تصویر کشید؛ ولی فکر می‌کنم مشکل تمام این آثار این بود که بیش از اندازه رابین هودی بودند. نسخه‌ای که ما در حال ساخت آن هستیم کمتر رابین هودی است. فیلم جدید خشن‌تر، جدی‌تر و تاریک‌تر خواهد بود. فیلمی از شخصیت رابین هود است که فاکس پشت آن قرار دارد. اگر سریال Peaky Blinders (پیکی بلایندرز) را دیده باشید، متوجه می‌شوید که کارگردان فیلم رابین هود چه در سر دارد.

تارون اگرتون همچنین در صحبت خود به عنوان رسمی این فیلم نیز اشاره کرد. در ابتدا و در مراحل پیش‌تولید قرار بود نام فیلم جدید Robin Hood: Origins باشد که البته بعداً تغییر کرد و حال عنوان رسمی این فیلم تنها Robin Hood خواهد بود. تارون اگرتون دلیل این تغییر عنوان را اعلام نکرد، ولی به نظر می‌رسد برای جلوگیری از ابهامات و بحث‌های احتمالی در مورد ریشه‌های داستان که البته قرار نیست چندان وفادارانه به تصویر کشیده شود، بخش دوم آن حذف شده است.

اتو باتهرست به‌عنوان کارگردان فیلم جدید شخصیت رابین هود انتخاب شده است. تارون اگرتون فیلم جدید رابین هود را بسیار سرگرم‌کننده نیز خواند و از این‌رو به نظر می‌رسد این فیلم فضایی متعادل خواهد داشت و قرار نیست کاملاً در بستری تیره‌وتار روایت شود.

نویسندگان این فیلم جوبی هارولد، پیتر کریگ و دیوید جیمز کلی و تهیه‌کنندگی آن نیز بر عهده لئوناردو دی‌کاپریو، جنیفر دیویسن، جوبی هارولد و توری تونل میباشد.

فیلم Robin Hood در تاریخ ۲۱ سپتامبر ۲۰۱۸ (۳۰ شهریورماه ۱۳۹۷) اکران میشود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *