برندگان جایزه ی گلدن گلوب ۲۰۱۸ اعلام شد





گلدن گلوب مراسمی است که هر ساله توسط اتحادیه مطبوعات خارجی هالیوود در ایالت متحده آمریکا برگزار میشود.

در این مراسم به بهترین تولیدات سینمایی و تلویزیونی جوایزی اهدا می‌گردد.

از مهمترین جوایز این آکادمی میتوان به «بهترین فیلم» و «یک عمر فعالیت هنری» اشاره کرد که البته گفتنی است

که این جایزه به فیلم یا برنامه تلویزیونی خاصی تعلق نمی‌گیرد و تنها برای یک عمر فعالیت هنری بزرگان سینما و تلویزیون آمریکا اهدا می‌شود.

این مراسم امسال با میزبانی «سث مایرز» کمدین آمریکایی در لس آنجلس برگزار میشود.

در ادامه لیست نامزد ها و برندگان مراسم گلدن گلوب ۲۰۱۸ را خواهیم داشت :

در بخش تلویزیون

بهترین هنرپیشه زن برای سریال محدود یا فیلم تلویزیونی

  • جسیکا بیل برای The Sinner
  • نیکول کیدمن برای Big Little Lies
  • جسیکا لنگ برای Feud: Bette and Joan
  • سوزان ساراندون برای Feud: Bette and Joan
  • ریس ویترسپون برای Big Little Lies

برنده : نیکول کیدمن برای Big Little Lies

 

بهترین هنرپیشه زن برای سریال کمدی / موزیکال

  • پاملا ادلون برای Better Things
  • آلیسون بری برای Glow
  • ریچل بروزناهان برای The Marvelous Mrs. Maisel
  • ایسا رائه برای Insecure
  • فرانکی شاو برای SMILF

برنده : ریچل بروزناهان برای The Marvelous Mrs. Maisel

 

بهترین بازیگر زن در سریال درام

  • کترینا بلف برای Outlander
  • کلیر فوی برای The Crown
  • کاترین لانگفورد برای ۱۳Reasons Why
  • مگی جیلنهال برای The Deuce
  • الیزابت ماس برای The Handmaid’s Tale

برنده : الیزابت ماس برای The Handmaid’s Tale

 

بهترین بازیگر مرد در سریال درام

  • جیسون بیتمن برای  Ozark
  • استرلینگ کی براون برای This Is Us
  • فردی هایمور برای The Good Doctor
  • باب ادنکرک برای Better Call Saul
  • لیو شریبر برای Ray Donovan

برنده : استرلینگ کی براون برای This Is Us

 

بهترین سریال درام

  • The Crown
  • Game of Thrones
  • The Handmaid’s Tale
  • Stranger Things
  • This Is Us

برنده : The Handmaid’s Tale

 

بهترین آهنگ

برنده : This Is Me در فیلم The Greatest Showman

 

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد برای سریال

  • دیوید هاربر برای Stranger Things
  • آلفرد مولینا برای Feud: Bette and Joan
  • الکساندر اسکارشگرد برای Big Little Lies
  • کریستین اسلیتر برای Mr. Robot
  • دیوید تیولیس برای Fargo

برنده : الکساندر اسکارشگرد برای Big Little Lies

 

بهترین بازیگر نقش مکمل زن

  • لورا درن برای Big Little Lies
  • آن داود برای The Handmaid’s Tale
  • کریسی متز برای This is Us
  • میشل فایفر برای The Wizard of Lies
  • شیلین وودلی برای Big Little Lies

برنده : لورا درن برای Big Little Lies

 

بهترین بازیگر نقش اول مرد در یک سریال محدود

  • رابرت دنیرو برای The Wizard of Lies
  • جود لاو برای The Young Pope
  • کایل مک‌لاکلن برای Twin Peaks
  • ایوان مک‌گرگور برای Fargo
  • جفری راش برای Genius

برنده : ایوان مک گرگور برای Fargo

 

بهترین سریال کمدی

  • Blackish
  • The Marvelous Mrs. Maisel
  • Master of None
  • SMILF
  • Will & Grace

برنده : The Marvelous Mrs. Maisel

 

بهترین هنرپیشه مرد برای سریال کمدی / موزیکال

  • آنتونی اندرسون برای Blackish
  • عزیز انصاری برای Master of None
  • کوین بیکن برای I Love D**k
  • ویلیام اچ میسی برای Shameless
  • اریک مک‌کارمک برای Will & Grace

برنده : عزیز انصاری برای Master Of None

 

بهترین سریال محدود یا فیلم ساخته شده برای تلویزیون

  • Big Little Lies
  • Fargo
  • Feud: Bette and Joan
  • The Sinner
  • Top of the Lake: China Girl

برنده : Big Little Lies

 

 

در بخش سینما

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد

برنده : سام راکول برای Three Biloards Outside ebbing, Missouri

 

بهترین موسیقی متن

برنده : الکساندر دسپلا برای  The Shape of Water

 

بهترین بازیگر نقش اول مرد در فیلم کمدی

برنده : جیمز فرانکو برای The Disaster Artist

 

بهترین انیمیشن

برنده : Coco

 

بهترین بازیگر نقش مکمل زن

  • مری جی. بلایژ برای Mudbound
  • هنگ چائو برای Downsizing
  • آلیسون جانی برای I, Tonya
  • لاری میت کالف برای Lady Bird
  • اکتاویا اسپنسر برای The Shape of Water

برنده : آلیسون جانی برای I, Tonya

 

بهترین فیلمنامه

برنده : مارتین مک دونا برای فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

 

بهترین فیلم خارجی

برنده : In The Fade

 

بهترین کارگردان

برنده : گیرمو دل تورو برای The Shape Of Water

 

بهترین بازیگر نقش اول زن در فیلم کمدی

  • جودی دنچ برای Victoria & Abdul
  • هلن میرن برای The Leisure Seeker
  • مارگو رابی برای I, Tonya
  • سیرشا رونان برای Lady Bird
  • اما استون برای Battle of the S***s

برنده : سیرشا رونان برای Lady Bird

 

بهترین بازیگر نقش اول مرد در فیلم درام

  • تیموتی شلمی برای Call Me by Your Name
  • دانیل دی-لوئیس برای Phantom Thread
  • تام هنکس برای The Post
  • گری اولدمن برای Darkest Hour
  • دنزل واشینگتن برای Roman J. Israel, Esq

برنده : گری اولدمن برای Darkest Hour

 

بهترین فیلم کمدی / موزیکال

برنده : Lady Bird

 

بهترین بازیگر نقش اول زن در فیلم درام

برنده : فرانسیس مک دورمند برای Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

 

بهترین فیلم درام

برنده : Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

 

برای دانلود فیلم های گلدن گلوب اینجا کلیک کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *