اولین تصاویر از شخصیت کیبل در فیلم Deadpool 2 منتشر شد

رایان رینولدز و جاش برولین اولین تصاویر رسمی از شخصیت “کیبل” با بازی (جاش برولین) را در این فیلم منتشر کرده‌اند. در این تصاویر، این جنگجوی سایبرنتیک هولناک با ظاهری کاملا متفاوت دیده می‌شود که نسبت به نسخه کامیک خود بسیار کوچک‌تر و متفاوت‌تر دیده می‌شود.

شخصیت کیبل توسط راب لایفلد و لوئیس سیمونسون خلق شده است. ناتان سامرز نام واقعی کیبل است و او پسر اسکات سامرز ملقب به سایکلاپس است و اولین‌بار در سال ۱۹۹۰ در کامیک The New Mutants معرفی شد.

طبق توصیفی که پیش از این از شخصیت کیبل در فیلم Deadpool 2 منتشر شده بود، کیبل رهبری گروهی از افراد را بر عهده خواهد داشت که دارای قدرت خشونت بار زیادی هستند،‌ اما اعضای گروه این قدرت‌ها را کنترل می‌کنند تا آن‌ها را در مسیری درست استفاده کنند. همچنین کیبل در این فیلم در مقابل ددپول خواهد ایستاد تا احتمالا وی را متوقف کند. کیبل احتمالا رهبری گروه ایکس‌-‌فورس (X-Force) را بر عهده دارد. فیلم Daedpool 2 قرار است پیش درآمدی برای فیلم X-Force باشد.

تصاویر منتشر شده از کیبل:

رایان رینولدز در نقش Deadpool، جاش برولین در نقش کیبل، زازی بیتز در نقش دومینو،‌ استفان کاپیساک در نقش کلاسوس، برایانا هیلدبرند در نقش نگاسونیک، جک کزی در نقش بلک تام، لزلی اوگامس در نقش Blind Al، تی جی میلر در نقش ویزل، مورنا باکرین در نقش ونسا، کارا سانی در نقش دوپیندر و کوتسونا شیئوری در یک نقش نامشخص، از جمله بازیگرانی هستند که تاکنون حضور آن‌ها در فیلم Deadpool 2 تایید شده است. کارگردانی فیلم Deadpool 2 بر عهده دیوید لیچ خواهد بود. همچنین کار نوشتن فیلمنامه آن مانند فیلم Deadpool بر عهده پاول ورنیک و رت ریسبوده است.

فیلم Deadpool 2 قرار است در تاریخ ۱ ژوئن ۲۰۱۸ (۱۱ خرداد ۱۳۹۷) اکران شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *