انصراف رسمی بن افلک از کارگردانی فیلم بتمن

با وجود تمام اخبارها و شایعاتی که در این روزها برای کارگردانی بن افلک در فیلم مستقل بتمن شنیده میشد اکنون بن افلک به طور رسمی اعلام کرده است که از کارگردانی این فیلم انصراف میدهد.

او گفت :
شخصیت‌های مشخص و معینی که جایگاه ویژه‌ای در قلب میلیون‌ها نفر آدم در سراسر جهان دارند، وجود دارند. بنابراین برای ایفای این نقش نیاز دارید که تمرکز، شور و اشتیاق و بهترین عملکرد خود را داشته باشید تا بتوانید چیزی که از شما انتظار می‌رود به بهترین شکل ممکن اجرا کنید. من متوجه شده‌ام که نمی‌توانم هر دو کار را به بهترین شکل ممکن و سطحی که آن‌ها انتظار دارند، انجام بدهم. من به همراه استودیو تصمیم گرفته‌ایم که برای این پروژه کارگردانی دیگری را پیدا و انتخاب کنیم که با من در این فیلم بزرگ همکاری خواهد کرد. من هنوز هم در این فیلم حضور دارم و ما در حال ساختن آن هستیم، اما در حال حاضر به دنبال یک کارگردان جدید برای این پروژه هستیم. من همچنان به این پروژه متعهد باقی خواهم ماند و با نگاهی رو به جلو به دنبال زندگی بخشیدن به این فیلم برای تمامی طرفداران این شخصیت در سراسر جهان هستیم.

همچنین کمپانی برادران وارنر در حمایت از او گفت :
ما کاملا از تصمیم بن افلک پشتیبانی می‌کنیم و متعهد هستیم با همکاری او فیلم مستقل بتمن را به تصویر بکشیم.

با اینکه افلک دیگر کارگردانی این فیلم را بر عهده ندارد ولی همچنان بازیگر اصلی این فیلم به شمار میرود و ما او را در نقش بروس وین خواهیم دید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *