اعلام تاریخ فیلمبرداری فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت

شبکه HBO کرده است که هنوز تاریخی برای پخش فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت (Game of Thrones) که آخرین فصل خواهد بود وجود ندارد و ممکن است فصل هشتم این سریال تا اواخر سال ۲۰۱۸ یا اوایل سال ۲۰۱۹ پخش نشود. اما اطلاعات جدیدی از زمان شروع تولید و فیلمبرداری فصل هشتم سریال Game of Thrones منتشر شده است.

 

به مناسبت اکران فیلم Shot Caller، نیکولای کاستر-والدو (Nikolaj Coster-Waldau)، بازیگر نقش جیمی لنیستر در سریال Game of Thrones، اخیرا مصاحبه‌ای را با وب‌سایت کولیدر انجام داده است. او در این مصاحبه تایید کرد که فیلمبرداری و تولید فصل هشتم سریال Game of Thrones از فصل پاییز و ماه اکتبر امسال ۱۳۹۶ (۲۰۱۷) آغاز خواهد شد. با توجه به صحبت‌های کاستر-والدو، به نظر می‌رسد که شخصیت جیمی لنیستر قرار است از حوادث فصل هفتم این سریال جان سالم به در ببرد و در فصل هشتم این سریال بازخواهد گشت.

کاستر-والدو عنوان کرد:

من می‌دانستم که قرار است چه اتفاقاتی در سه فصل اول این سریال رخ بدهد و پس از آن تنها از اتفاقات فصل بعد خبر داشتم. شما فیلمنامه هر فصل را یک ماه یا ۶ هفته پیش از شروع فیلمبرداری دریافت می‌کردید و از اتفاقاتی که قرار بود در این فصل رخ بدهد، آگاه می‌شدید؛ اما من نمی‌دانم که قرار است چه اتفاقاتی در فصل آینده رخ بدهد. ما در ماه اکتبر برای فیلمبرداری فصل هشتم باز خواهیم گشت. بنابراین شاید در چند هفته آینده فیلمنامه‌ها را دریافت کنیم و متوجه اتفاقات فصل هشتم بشویم. من در مورد آن خیلی کنجکاو هستم.

با وجود این، شبکه HBO تاکنون تاریخی را برای شروع پخش فصل هشتم سریال Game of Thrones اعلام نکرده است. با این حال، فیلمبرداری و تولید فصل هفتم این سریال از ماه آگوست ۲۰۱۶ آغاز شد و تا فوریه سال ۲۰۱۷ طول کشید. پخش فصل هفتم سریال Game of Thrones از ماه جولای ۲۰۱۷ آغاز شده است و اگر زمان و تاریخی که کاستر-والدو گفته درست باشد و با توجه به فاصله دو ماهه بین شروع فیلمبرداری فصل هفتم و هشتم، احتمال اینکه که پخش فصل هشتم این سریال از پاییز سال ۲۰۱۸ آغاز شود، زیاد خواهد بود.

همچنین فصل هشتم سریال Game of Thrones قرار است تنها در ۶ قسمت تولید و منتشر شود. مدتی پیش هم پائولا فیرفیلد، طراح صدای سریال Game of Thrones از احتمال افزایش زمان هر قسمت فصل هشتم این سریال خبر داده بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *