اطلاعات جدیدی از فصل هشتم سریال Game Of Thrones

طبق برنامه ریزی‌ توسط تیم تولید سریال “Game Of Thrones” (بازی تاج و تخت)، قرار است تولیدات و فیلمبرداری فصل آخر، هشتم این مجموعه تلویزیونی در ماه اکتبر کار خود را آغاز کند.

و در جدیدترین اخبار این سریال قرار است مشخص شود چه کسی کارگردانی را برعهده و سریال را هدایت میکند. در گزارش‌هایی که توسط مجله خبری اینترتینمنت ویکلی منتشر شده است، لیست کوتاهی از کارگردانان قدیمی‌ای که قرار است فصل هشتم سریال “Game Of Thrones” (بازی تاج و تخت) را کارگردانی کنند به همراه رزومه و گذشته کوتاهی از حرفه کاری آنها منتشر شده است که به این شرح است:

میگل ساپچنیک: او برای کارگردانی قسمت‌هایی از فصل ششم سریال “Game Of Thrones” (بازی تاج و تخت) همانند دو قسمت «The Battle of the Bastards» و «The Winds of Winter» موفق به دریافت جایزه امی شد. او فصل هفتم این مجموعه تلویزیونی را رها کرده تا قسمت آزمایشی و پایلوت یک سریال علمی تخیلی در شبکه نتفلیکس را کارگردانی و فیلمبرداری کند و حالا قرار است برای فصل جدید بازگردد.

دیوید ناتر: ناتر هم همانند ساپچنیک برای کارگردانی سریال بازی تاج و تخت موفق به دریافت جایزه از مراسم جوایز امی شد. او شش قسمت از این مجموعه تلویزیونی مانند قسمت The Rains of Castamere ملقب به عروسی خونین (The Redding Wedding) را کارگردانی کرد.

دیوید بنیاف و دنیل بی وایس: این دور نفر از جمله افرادی بودند که سریال “Game Of Thrones” را خلق کرده و قسمت‌های مختلف فصل‌های اولیه را کارگردانی کردند. آنها همچنین قرار است قسمت آخر و پایانی این مجموعه را هم هدایت و کارگردانی کنند. این دو در گذشته کارگردانی سریال را بین یکدیگر تعویض می‌کردند تا در بخش اسامی تیم سازنده اسم هر دوی آنها به عنوان کارگردان درج شود.

فصل هشتم سریال “Game Of Thrones” (بازی تاج و تخت) تنها ۶ قسمت خواهد بود. همانطور که در بالا هم اشاره شد بنیاف و وایس قرار است قسمت اخر این فصل را کارگردانی کنند اما هنوز مشخص نیست که ۵ قسمت دیگر آن چگونه تقسیم می‌شود. مجله خبری اینترتینمنت ویکلی اعلام کرده که میگل ساپچنیک حداقل دو قسمت یا شاید هم سه قسمت را در این فصل کارگردانی خواهد کرد که البته هنوز خبر رسمی و قطعی در این‌باره منتشر نشده است.

انتظار می‌رود که تولید فصل هشتم سریال “Game Of Thrones” (بازی تاج و تخت) تا بهار سال ۲۰۱۸ طول بکشد که به همین ترتیب زمان پخش قسمت اول آن یا در اواخر همان سال پخش میشود یا در سال ۲۰۱۹ باید منتظر پخش این مجموعه محبوب باشیم. در گزارشات مختلف گفته شده که هر قسمت این فصل قرار است به اندازه‌ی یک فیلم سینمایی طولانی باشد.

فصل هفتم سریال “Game Of Thrones” (بازی تاج و تخت) در ماه آگوست سال جاری به پایان رسید. قسمت آخر فصل هفتم این سریال توانست بالاترین امتیاز در بین تمام سریال‌های تاریخ تلویزیون را از آن خود کند و پخش آن در تلویزیون به تنهایی توانست ۱۲۰۱ میلیون بیننده را داشته باشد. فصل هفتم سریال بازی تاج و تخت داستانی پر از فراز و نشیب داشت اما در نهایت داستان به گونه‌ای پیش رفت که سریال در اوج خود به پایان برسد.

زمانی که سریال “Game Of Thrones” (بازی تاج و تخت) به پایان می‌رسد، قرار نیست کار ما با دنیای این سریال تمام شود. شبکه HBO در حال حاضر در حال کار روی پنج فیلمنامه برای نسخه‌های فرعی این سریال است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *