احتمال حضور جرد لتو در فیلم Bloodshot

کمپانی سونی پیکچرز در حال مذاکره با “جرد لتو” (Jared Leto)، بازیگر نقش جوکر در فیلم “Suicide Squad 2016” (جوخه انتحار) و فیلم “Blade Runner 2049 2017” (بلید رانر ۲۰۴۹)، برای حضور در فیلم Bloodshot که اقتباسی از کتاب‌های کامیک است.

طبق خبر وب‌سایت ددلاین، “جرد لتو” در آستانه بستن قرارداد با این کمپانی برای بازی در نقش اصلی این فیلم به نام <آنجلو مورتالی> است. او قاتلی بسیار بی‌رحم برای اوباشگران است که با استفاده از فناوری نانو به یک سوپر سرباز به نام <بلادشات> تبدیل می‌شود. این شخصیت در سال ۱۹۹۲ توسط “کوین ون هوک”، “دان پرلین” و “باب لیتون” خلق شده است.

پیش از لتو، از “اسکار آیزاک”، “مارک والبرگ” و “جیک جیلنهال”، به عنوان سه گزینه اصلی کمپانی سونی پیکچرز برای نقش بلادشات نام برده می‌شد. کارگردانی فیلم Bloodshot بر عهده “دیو ویلسون” خواهد بود و “اریک هیزرر”، نویسنده فیلم “Arrival 2016” (رسیدن)، کار نوشتن فیلمنامه این فیلم را بر عهده دارد.

فیلم Bloodshot قرار است اولین فیلم دنیای سینمایی مشترک کامیک‌های Valiant باشد که فیلم Harbinger و فیلم Shadowman (شدومن) دیگر فیلم‌های این مجموعه هستند که تاکنون ساخت آن‌ها رسما تایید و اعلام شده است. هنوز تاریخی برای اکران فیلم Bloodshot مشخص و اعلام نشده.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *