هیلی استاینفلد در فیلم Bumblebee

کمپانی پارامونت پیکچرز حضور هیلی استاینفلد (Hailee Steinfeld) را برای بازی در فیلم بامبل بی (Bumblebee)، به طور رسمی تایید کرد.

تیم تولید فیلم Bumblebee، اثر مشترک کمپانی پارامونت پیکچرز و هاسبرو که چندی پیش فیلمبرداری خود را آغاز کرده بود، هم‌اکنون در مرحله فیلمبرداری در ایالت کالیفرنیا است. از طرف دیگر، بعد از مذاکرات اخیر کمپانی پارامونت پیکچرز با هیلی استاینفلد (Hailee Steinfeld)، این بازیگر تصویر جدیدی از خودش با سبک و استایل دهه ۸۰ میلادی شخصیت چارلی واتسون در حساب کاربری توییتر خود منتشر کرد و از این طریق حضور خود را در این فیلم جدید اعلام کرد.

این فیلم که توسط تراویس نایت کارگردانی می‌شود، ستارگانی همچون هیلی استاینفلد، پاملا ادلون، جان سینا، استیفن اشنایدر ، جورج لندبورگ جونیور، جیسون دراکر، کنت چوی، ریکاردو هویوس، ابی کوئین، ریچل کرو و گریسی دینی خواهد داشت.

خلاصه فیلم: “در سال ۱۹۸۷ بامبل بی در قبرستان ماشین‌ها در شهر ساحلی کوچکی در ایالت کالیفرنیا پناهگاهی پیدا می‌کند و آنجا می‌ماند. چارلی (با بازی هیلی استاینفلد) درحالی به زودی ۱۸ ساله می‌شود و می‌خواهد خیلی زود جایگاهش را در دنیا پیدا کند، Bumblebee را پیدا می‌کند که ناتوان و با بدنی که به خاطر مبارزاتش آسیب دیده، در آن قبرستان پناه گرفته است. بعد از اینکه چارلی او را تعمیر و احیا می‌کند، به سرعت متوجه می‌شود که به هیچ وجه او یک ماشین زرد رنگ معمولی نیست.”

این فیلم توسط تهیه‌کننده کارکشته سری فیلم‌ تبدیل شوندگان (Transformers) یعنی لورنزو دی بوناونتورا و مایکل بی تهیه‌کنندگی می‌شود. نویسندگی این فیلم هم بر عهده کریستینا هادسون است.

این فیلم در ایالات متحده در تاریخ ۲۱ دسامبر ۲۰۱۸ (۳۰ آذر ۱۳۹۷) اکران میشود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *