نام رسمی فیلم Flash اعلام شد

کمپانی برادارن وارنر عنوان رسمی فیلم Flash (فلش) را در نمایشگاه Comic-Con شهر سن دیگو اعلام کرد؛ نام این فیلم Flashpoint (فلش‌پوینت) خواهد بود و مطمئناً انتخاب این نام معانی زیادی برای طرفداران این شخصیت دارد.

“ازرا متیو میلر” (Ezra Miller) ایفاگر نقش شخصیت فلش در فیلم “Flashpoint” خواهد بود.

“ازرا متیو میلر” نقش‌های کوتاهی را در فیلم “Batman vs. Superman: Dawn of Justice 2016” (بتمن در برابر سوپرمن: طلوع عدالت) و فیلم “Suicide Squad 2016” (جوخه‌ی انتحار) بر عهده داشته است و قرار است در فیلم “Justice League 2017” (لیگ عدالت) باز هم ایفاگر نقش فلش باشد.

فلش‌پوینت اشاره به مجموعه کمیک‌های سال ۲۰۱۱ دارد که در آن‌ها بری آلن (Barry Allen)، شخصیت فلش، بازی میکند. کمپانی برادران وارنر اطلاعات بیش‌تری از داستان این فیلم ارائه نداده است، ولی با توجه به نام انتخاب شده حدس زدن این موضوع چندان کار دشواری نخواهد بود.

مراحل تولید فیلم Flash چندین مرتبه عقب افتاده است. سال گذشته بود که بنا به دلایلی چون ایجاد خلاقیت و تفاوت در فیلم، کارگردان این فیلم، ست گراهام اسمیت، از این پروژه کنار گذاشته شد. بعد از کنار گذاشتن ست گراهام اسمیت، ریک فامیوییوا برای کارگردانی فیلم Flash انتخاب شد که او هم در ماه نوامبر از این پروژه خط خورد. بعد از این دو نام، نام دو کارگردان مطرح در لیست سازندگان قرار گرفت: رابرت زِمِکیس، کارگردان فیلم “Forrest Gump 1994“، فیلم “Back to the Future 1985” (بازگشت به آینده) و فیلم “Allied 2016” (متفقین)، یکی از گزینه‌های مورد نظر برای کارگردانی فیلم The Flash است. گزینه‌ی دوم متیو وان است که وی را با کارگردانی فیلم “Kingsman 2014” (کینگزمن)، “Snatch 2000” (قاپ‌زنی) و “X-Men: Days of Future Past 2014” (مردان ایکس: روزهای گذشته آینده) به یاد می‌آوریم. این دو کارگردان در صدر لیست انتخابی کمپانی برادران وارنر قرار دارند. البته در برخی از گزارش‌ها اشاره‌ای به نام این دو کارگردان نشده و از افراد دیگری برای کارگردانی فیلم The Flash نام برده شده است.

نویسندگان فیلم‌نامه این فیلم کریس میلر و فیل لرد هستند و تهیه‌کنندگی این فیلم را نیز جف جونز، جان برگ و ریچارد ساکل بر عهده خواهند داشت.

کمپانی برادران وارنر هیچ اشاره‌ای به تاریخ اکران این فیلم نداشت، ولی پیش از این به صورت غیر رسمی تاریخ ۱۶ مارس ۲۰۱۸ (۲۵ ماه اسفند ۱۳۹۶) برای اکران این فیلم در نظر گرفته شده بود.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *