معرفی سریال A Series of Unfortunate Events (یک سری از حوادث ناگوار)

سریال آمریکایی « یک سری از حوادث ناگوار (یا A Series of Unfortunate Events) » که فصل اول آن در سال ۲۰۱۷ از شبکه ی Netflix پخش شد توانست کودکان و نوجوانان زیادی را پای تلویزیون ها بنشاند.

این سریال  که در ژانر ماجراجویی ، درام و خانوادگی توسط مارک هودیس ساخته شده اقتباسی است از یک کتاب به همین نام که پیش تر در سال ۲۰۰۴ یک فیلم سینمایی با بازی جیم کری و مریل استرپ هم توسط کمپانی پارامونت از آن ساخته شده بود. ولی نکته ای که جذابیت این سریال و برای بزرگسالان دو چندان کرده وجود بازیگران محبوبی مانند نیل پاتریک هریس و کوبی اسمالدرز ستارگان سریال «آشنایی با مادر» است.

سریال روایتی از داستان زندگی سه یتیم بودلر است که بعد از مرگ مرموز پدر و مادرشان در یک آتش سوزی آنها با میراثی چشم گیر تنها مانده اند میراثی که تنها زمانی به آنها باز خواهد گشت که فرزند بزرگ به ۱۸ سالگی برسد.

ویولت، کلاوس و سانی بودلر کودکان بسیار باهوش و با قابلیت های منحصر به فردی هستند که میخواهند ماجرای مرگ والدین خود را کشف کنند ولی داستان زندگی آنها بسیار سخت و ناگوار است زیرا خیلی زود خودشان را میان مشکلاتی بزرگ میبینند. دولت یتیم ها را به تنها خویشاوندشان یعنی کنت اولاف واگذار میکند. مردی ورشکسته و منزوی که تمام امیدش به ارثیه بچه هاست. او یک سنگدل بزرگ است که از هر روشی استفاده میکند تا بتواند ارثیه را بالا بکشد. بچه ها تا کجا پیش خواهند رفت ؟ آیا فرار کردن از کنت اولاف به همین سادگی ها امکان پذیر است؟

سریال یک سری از حوادث ناگوار شاید بعضی بزرگسالان را خسته کند ولی بی شک یک سریال عالی برای نوجوانان است.

 

برای دیدن عکس ها در سایز واقعی بر روی آنها کلیک کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *