لو رفتن قسمت چهارم فصل هفتم سریال بازی تاج و تخت

هفته گذشته شبکه HBO که یکی از معروف ترین شبکه در رسانه‌های سرگرمی در جهان است مورد حمله هکرها قرار گرفت و فیلنامه قسمت چهارم فصل هفتم سریال “Game of Thrones”(بازی تاج و تخت) دزدیده و فاش شده است. اما با این اتفاق، قسمت چهارم فصل هفتم این سریال قرار نیست زودتر پخش شود بلکه طبق روال یکشنبه شب ها از شبکه HBO پخش شود.

طبق خبری که وب‌سایت ورج منتشر کرده، قسمت چهارم فصل هفتم سریال Game of Thrones به صورت آنلاین فاش شده است و کاربران می‌توانند به این قسمت دسترسی داشته باشند. شبکه استار ایندیا (Star India) که یکی از شرکای شبکه HBO است، تایید کرده که قسمت چهارم فصل هفتم این سریال فاش شده است. لوگوی کمپانی استار ایندیا در طول قسمت چهارم فصل هفتم سریال Game Of Thrones که فاش شده، قابل مشاهده است. با این حال، ویدیو فاش شده از کیفیت پایینی برخوردار است.

سخنگوی شبکه استار ایندیا در اینباره ذکر کرد:

“ما می‌توانیم تایید کنیم که قسمت چهارم فصل هفتم سریال Game Of Thrones عصر روز جمعه فاش شده است. ما این اشتباه و رخنه امنیتی را بسیار جدی خواهیم گرفت و بلافاصله تحقیقات قانونی و حقوقی خود را با کمپانی فناوری که با ما همکاری می‌کند، برای یافتن مشکل و علت این اتفاق آغاز کرده‌ایم. این یک مسئله جدی است و هرکسی که در این مورد قانون شکنی کرده باشد، ما با اقدامات قانونی با آن‌ها برخورد خواهیم کرد.

ورج در ادامه اضافه می‌کند که تنها قسمت چهارم فصل هفتم سریال Game Of Thrones فاش شده است و شامل دیگر قسمت‌های باقی مانده فصل هفتم این سریال نمی‌شود. پیش از این، هکرها حدود ۱.۵ ترابایت اطلاعات و محتویات را از شبکه HBO دزدیده‌ بودند که این اطلاعات تاکنون شامل یک قسمت جدید از سریال کمدی ورزشی Ballers و قسمت بعدی سریال Room 104 (اتاق ۱۰۴) که سریال جدید و آنتولوژی شبکه HBO است، می‌شود که به صورت آنلاین منتشر شده‌اند. با این حال، فاش شدن قسمت چهارم فصل هفتم سریال Game Of Thrones هیچ ارتباطی به این گروه و اطلاعاتی که دزدیده‌اند ندارد.”

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *