لئوناردو دی کاپریو بازی در نقش لئوناردو دا وینچی

 لئوناردو دی کاپریو (Leonardo DiCaprio) به دلیل بازی کردن در فیلم های زندگینامه بسیاری با ستایش منتقدان و تماشاگران روبه‌رو شده است.

دی‌کاپریو از سال ۲۰۱۵ تا به الان در هیچ فیلم دیگری به غیر از یک مستند حضور نداشته. اما قرار است پس از مدت‌ها دوباره به روی پرده‌های سینما بازگردد و بار دیگر در یک فیلم زندگینامه به ایفای نقش بپردازد.

طبق خبری که وب‌سایت ورایتی منتشر کرده، لئوناردو دی‌کاپریو قرار است در فیلم زندگینامه لئوناردو دا وینچی، هنرمند و دانشمند دوره رنسانس، نقش این شخصیت را بازی کند. کمپانی پارامونت پیکچرز مسئولیت ساخت و انتشار این فیلم را بر عهده خواهد داشت. این فیلم قرار است بر اساس رمانی اثر والتر ایزاکسون، ساخته و منتشر شود. کمپانی پارامونت مدت زیادی بر سر دریافت حقوق ساخت این فیلم با کمپانی یونیورسال در رقابت بود که در نهایت توانسته حقوق ساخت فیلم زندگینامه داوینچی را به دست آورد.

رمان زندگینامه لئوناردو دا وینچی قرار است اکتبر امسال منتشر شود.

دی‌کاپریو علاوه بر بازی در نقش دا وینچی، به عنوان تهیه‌کننده نیز در این فیلم حضور خواهد داشت. اطلاعات بیشتری از جمله بازیگران دیگر فیلم، تاریخ شروع تولید و فیلمبرداری، تاریخ اکران، نام کارگردان و نام فیلمنامه‌نویس منتشر نشده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *