شکست رکورد جدید سریال Star Trek: Discovery در شبکه CBS

اولین قسمت از سریال “Star Trek: Discovery” (پیشتازان فضا: اکتشاف) در همین هفته از شبکه CBS All Access به روی آنتن رفته و پخش شده، و به گفته همین شبکه، این سریال با قسمت اول خود با تعداد افراد ثبت‌نام‌شده‌ای که داشت، رکورد جدیدی را در این شبکه به نام خود ثبت کرد.

بر اساس گزارش‌های سایت خبری ددلاین، شبکه CBS ادعا کرده که این سریال با اولین قسمت خود، در یک روز توانسته تعداد افرادی را که در سرویس استریم جدید مبتنی بر مشترکانش ثبت‌نام کرده‌اند به قدری بالا ببرد که بتواند رکورد قبلی تعداد بیننده را که متعلق به پنجاه و نهمین مراسم جایزه گرمی که در ۱۲ فوریه ۲۰۱۷ (۲۴ بهمن ۱۳۹۵) به نمایش درآمده بود بوده است، از آن خود بکند.

اولین قسمت از سریال “Star Trek: Discovery” (پیشتازان فضا: اکتشاف) که پخش ویژه‌ای را هم در شبکه CBS All Access ارائه داد، توانست سطح نسبتا وسیعی از بینندگان و مشترکان را به سمت خود این سریال و شبکه در حال پخش آن و برنامه‌هایی که این شبکه پخش می‌کند، جذب کند. براساس گزارش‌های گزارشگر سایت خبری اینترتینمنت ویکلی، پخش اولین قسمت این سریال توانسته ۹٫۶ میلیون نفر بیننده و همچنین امتیاز ۱٫۹ را از بینندگان بزرگسال ۱۸ تا ۴۹ سال از آن خود کند. با در نظر گرفتن اینکه در هفته جاری بینندگان بیشتری هم جذب خواهند شد، شبکه پخش کننده سریال استار ترک انتظار دارد که تعداد افرادی که این مجموعه تلویزیونی را مشاهده کرده‌اند به رقمی نزدیک به ۱۵ میلیون نفر برسد و همچنین بتواند امتیاز خود را به ۳٫۰ هم برساند.

درست بعد از پخش اولین قسمت از این سریال، با فاصله خیلی کمی قسمت دوم آن هم در سرویس استریم شبکه CBS در دسترس مشترکان قرار گرفت. همچنین هر هفته قرار است قسمت بعدی سریال Star Trek: Discovery یکشنبه شب‌ها به طور رسمی از همین شبکه یعنی CBS All Access منتشر شود.

سریال علمی-تخیلی استار ترک سفر‌ها و ماموریت‌های Starfleet را برای کشف دنیا‌های جدید و نشانه‌های جدید برای زندگی به تصویر می‌کشد. با اینکه همان ایدئولوژی‌های قبلی هنوز هم در این داستان وجود دارد، اما در سریال پیشتازان فضا: اکتشاف، سفینه جدید، شخصیت‌ها و ماموریت‌های جدید وارد داستان خواهند شد.

سریال “Star Trek: Discovery” (پیشتازان فضا: اکتشاف) توسط استودیوی بین‌المللی CBS از شبکه نتفلیکس در ۱۸۸ کشور و در کانادا از شبکه Space و سرویس CraveTV زیر نظر Bell Media پخش می‌شود.

 

 

دانلود سریال Star Trek Discovery

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *