ساخت فصل سوم سریال شهرزاد

تصویربرداری فصل دوم سریال شهرزاد از مهر سال گذشته آغاز شد و پس از وقفه‌ای کوتاه، این روز‌ها هم عوامل فیلم در حال ساخت سریال هستند و همزمان با تصویر‌برداری بخش‌های پایانی فصل دوم، صحنه‌های فصل سوم را نیز فیلم‌برداری می‌کنند. گفته می‌شود که پخش فصل سوم سریال با وقفه بسیار کوتاهی پس از اتمام پخش فصل دوم آغاز خواهد شد و در آن شاهد تغییرات جالبی در داستان خواهیم بود.

در سریال شهرزاد بازیگرانی چون ترانه علیدوستی و شهاب حسینی ایفای نقش کرده‌اند. کارگردان این سریال بسیار موفق که فصل اول آن فروشی معادل ۱۵ میلیارد تومان داشت، حسن فتحی است و باید منتظر ماند و دید که فصل‌های دوم و سوم شهرزاد چه عملکردی خواهند داشت.

خردادماه امسال و در حالی که هنوز پخش فصل دوم سریال شهرزاد آغاز نشده بود، ساخت فصل سوم شهرزاد آغاز شد و بخش‌هایی از آن همزمان با پخش فصل دوم ضبط شد. با این حال کار ساخت این فصل از سریال مدتی متوقف شده بود و حال در جدید‌ترین اخبار، سازندگان اعلام کرده‌اند که با وارد شدن فصل دوم سریال شهرزاد به یک سوم پایانی، کار ساخت و فیلم‌برداری فصل سوم این سریال ایرانی از سر گرفته شده است.

هنوز زمان پخش فصل سوم سریال شهرزاد مشخص نشده است، اما سازندگان اعلام کرده‌اند که فصل دوم این سریال، در مقایسه با فصل اول کوتاه‌تر خواهد بود و ادامه داستان قرار است در فصل سوم روایت شود.

 

 

دانلود سریال شهرزاد

یک دیدگاه در “ساخت فصل سوم سریال شهرزاد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *