ساخت سری دوم انیمیشن The Incredibles

طبق خبر وب سایت IGN، رئیس کمپانی پیکسار، جان لستر اطلاعاتی درمورد سری دوم انیمیشن ۲ The Incredibles (‌شگفت‌انگیزان ۲)  و نیز تاریخ اکران آن گفته است.

 

در پایان سری قبل انیمیشن “The Incredibles 2004” جذاب دیدیم که خانواده ابر قهرمان بار دیگر برای مبارزه با یک شخصیت منفی و بد ذات یعنی آندرماینر (Underminer) لباس های خود را بر تن کرده و آماده مبارزه میشوند، و سری دوم این مجموعه دقیقا ادامه سری قبل است.

جان لستر میگوید: “که فاصله بین اتفاقات دو انیمیشن تنها یک دقیقه خواهد بود. درست زمانی که انیمیشن اول به پایان می‌رسد، انیمیشن دوم شروع می‌شود. بنابراین اتفاقات این انیمیشن ادامه دارد. این انیمیشن با مبارزه شخصیت شرور آندرماینر (Underminer) با گروه شگفت‌انگیزان شروع می‌شود. شما به یاد دارید که در انیمیشن اول، زمانی که او وارد شد، خانواده ابرقهرمانی پار لباس خود را بر تن کردند و خب این جایی است که این انیمیشن آغاز خواهد شد”.

این خبر می‌تواند باعث خوشحالی طرفداران شود؛ چرا که در زمان اکران سری اول انیمیشن The Incredibles در سال ۲۰۰۴، می‌خواستند ادامه این صحنه را تماشا کنند.

صداپیشگان انیمیشن The Incredibles 2 نیز رسما معرفی شدند: “کریگ تی نلسن” در نقش باب پار، “هالی هانتر” در نقش هلن پار، “سارا واول” در نقش ویولت پار، “هاک میلنر” در نقش دش پار، “ساموئل ال جکسون” در نقش فروزون، “جان راتزنبرگر” در نقش آندرماینر و “برد برد” (Brad Bird) در نقش ادنا مد، از جمله بازیگرانی هستند که به عنوان صداپیشه در این انیمیشن حضور خواهند داشت.

اولین تصویر رونمایی شده از  The Incredibles 2:

انیمیشن The Incredibles 2 برای اکران در تاریخ ۱۵ ژوئن ۲۰۱۸ (۲۵ خرداد ۱۳۹۷) برنامه‌ریزی شده است.

همچنین کارگردانی و فیلمنامه نویس انیمیشن The Incredibles 2 نیز بر عهده برد برد “Brad Bird” خواهد بود.

انیمیشن Coco (کوکو)، انیمیشن بعدی کمپانی پیکسار خواهد بود که قرار است در تاریخ ۲۲ نوامبر ۲۰۱۷ (۱ آذر ۱۳۹۶) به روی پرده‌های سینما برود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *