دانلود فیلم ۳۱۶

فیلم ایرانی “سیصد و شونزده” با ژانر درام و به کارگردانی پیمان حقانی محصول سال ۱۳۹۵ میباشد. این فیلم تفاوت های زیادی با دیگر فیلم های دیگر دارد و یکی از بارزترین اولویت ها این است که چهره هیچ یک از شخصیت ها دیده نمیشود و در کل فیلم فقط پاها در تصویر میباشد.

 

 

فیلم سینمایی “سیصد و شونزده”، دومین ساخته پیمان حقانی که در جشنواره میل ولی سانفرانسیسکو، شصت و سومین جشنواره مانهایم آلمان، جشنواره پراگ، دانشگاه UCLA و … به نمایش درآمده است. پخش بین المللی این فیلم بر عهده ی nooripictures است. اولین ساخته پیمان حقانی به نام «مردی که گیلاس‌هایش را خورد»، اجازه اکران پیدا نکرد و در شبکه نمایش خانگی پخش شد.

 

 

▼   دانلود تریلر فیــــــلم  ▼
دانلود با کیفیت ۲۴۰p , MP4

 

▼   دانلود فیــــــلم با پرداخت هزینه   ▼

۱۲۰۰ تومان| خرید و دانلود با کیفیت ۲۴۰p

۱۵۰۰ تومان| خرید و دانلود با کیفیت ۴۸۰p

۱۸۰۰ تومان |  خرید و دانلود با کیفیت ۷۲۰p

۲۰۰۰ تومان |خرید و  دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

۲۵۰۰ تومان |خرید و  دانلود با کیفیت HQ_1080

۳۰۰۰ تومان |خرید و  دانلود همه کیفیت ها به صورت یک جا

 

 

 

خلاصه داستان : در این فیلم هیچ یک از شخصیت ها دیده نمی شود و در واقع پاهای شخصیت‎های روایت‎گر داستان فیلم است: “زنی خاطرات زندگی و کشورش را از پیش از تولد تا لحظه مرگ روایت می‌کند. داستان این ۶۳ سال زندگی ببشتر از طریق کفش‌ها و پاهای شخصیت‌های فیلم روایت می‌شود. در این فیلم هیچ‌یک از شخصیت‌هایش دیده نمی‌شوند و اولین نمونه در نوع خودش است، با صحنه‌هایی از جنگ، امید و زندگی و مرگ مواجه می‌شویم. شما به فیلمی دعوتید که باید چهره تک تک شخصیت‌هایش را خود ترسیم کنید. فیلمی با داستان‌هایی خنده‌دار، غم‌انگیز و عجیب”.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *