خلاصه داستان فیلم پشت ابرها ساخته جدید مجید مجیدی

فیلم “پشت ابرها” ساخته جدید مجید مجیدی، کارگردان مطرح کشورمان است که آثاری چون فیلم “بچه‌های آسمان” را در کارنامه خود دارد.

این فیلم که در کشور هند ساخته شده، در جشنواره فیلم لندن پذیرفته شده و قرار است اولین اکران خارجی آن، در این جشنواره باشد. همچنین به همین مناسبت، سایت جشنواره خلاصه‌ای از داستان فیلم را منتشر کرده که باعث می‌شود بیش‌تر بتوانیم با داستان فیلم جدید مجید مجیدی آشنا شویم.

داستان این فیلم با محوریت یک خواهر و برادر خواهد بود و خلاصه آن به شرح زیر است:

“ایشان خاطار” که اولین حضور خود را در برابر دوربین دارد، نقش امیر، یک نوجوان خیابانی (ولگرد) را ایفا می‌کند؛ جوانی که بیشتر زندگی‌اش پرسه زدن با موتور و پخش مواد در گذر‌ها و بندر‌های بمبئی است. در پشت این لذت‌گرایی او جوانی است که به شدت کمبود خانواده‌اش را حس می‌کند. پیگیری یک بسته مواد مخدر باعث می‌شود که امیر سر از خانه خواهرش که مدت‌ها از هم دور بوده‌اند درآورد. او تنها زندگی می‌کند و به طور مداوم توسط مردان مورد مزاحمت قرار می‌گیرد. خواهر و برادر سعی می‌کنند با هم در آپارتمان زندگی کنند، اما گذشته‌ی از دست رفته و پر از ناامیدی این کار را دشوار می‌کند. با این حال، هنگامی که تارا (خواهر امیر) تا مرز کشتن مردی که که قصد آزار او را داشته است، پیش می‌رود و به این دلیل در زندان می‌افتد، ناگهان تنها امید خود برای آزاد شدن را در امیر می‌بیند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *