حضور مدس میکلسن در فیلم Chaos Walking

مدس میکلسن (Mads Mikkelsen)، بازیگر نقش منفی فیلم علمی تخیلی Chaos Walking (گذر از هرج و مرج) میباشد که در تریلر این فیلم نیز حضور داشته.

“خلاصه فیلم Chaos Walking (گذر از هرج و مرج) درباره‌ی شهری است که زنان آن، بر اثر ویروسی اسرارآمیز از بین رفته‌اند و این منطقه در اختیار مردانی است که به واسطه‌ی تاثیرات همین ویروس، توانایی این را پیدا کرده‌اند تا افکار یکدیگر را بشنوند. در این میان، جوان‌ترین عضو این شهر که تاد (هالند) نام دارد،چند وقت است با اسرار وحشتناکی روبه‌رو شده و تصمیم می‌گیرد که برای نجات خود از این شهر به همراه سگش دست به فرار بزند. در شرایطی که چند تن از مردان شهر در پی تاد هستند، او در طول مسیر با دختر مرموزی به نام وایولا (ریدلی) آشنا و با وی همسفر می‌شود. “مدس میکلسن” در این فیلم نقش شهردار بی‌رحمی را دارد.”

کمپانی لاینزگیت زمان اکران عمومی فیلم گذر از هرج و مرج (Chaos Walking) را روز اول مارس ۲۰۱۹ (۱۰ اسفند ۱۳۹۷) اعلام کرده است. تصویربرداری این اثر از اواخر تابستان در شهر مونترال آغاز خواهد شد.

این فیلم بر اساس رمان‌های سه‌گانه‌ی Chaos Walking نوشته‌ی پاتریک نس (Patrick Ness) ساخته خواهد شد که حال و هوایی آخرالزمانی دارد. نخستین رمان این مجموعه تحت عنوان The Knife of Never Letting Go در سال ۲۰۰۸ به چاپ رسید و دو قسمت بعدی آن با نام‌های The Ask and the Answer و Monsters of Men به ترتیب در سال‌های ۲۰۰۹ و ۲۰۱۰ منتشر شدند.

مدس میکلسن (Mads Mikkelsen)، بازیگر فیلم‌هایی مانند شکار (The Hunt 2012) و سریال هانیبال (Hannibal) میبود.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *