حضور جسیکا چستین در فیلم مردان ایکس: ققنوس سیاه

“جسیکا چستین” (Jessica Chastain) به جمع بازیگران فیلم “مردان ایکس: ققنوس سیاه” (X-Men: Dark Phoenix) اضافه شده تا نقش شرور و منفی اصلی این فیلم را بازی کند. وی با فیلم‌هایی چون، “Interstellar 2014” و “The Martian 2015” شناخته شده و قرار است نقش “لیلاندرا نرمانی” را در فیلم “مردان ایکس: ققنوس سیاه” (X-Men: Dark Phoenix) بازی کند.

چستین با انتشار تصویری در اینستاگرام شخصی خود این خبر را تایید کرد و گفت که قرار است دردسر بزرگی برای “جیمز مک‌ آووی”، بازیگر نقش پروفسور ایکس در این فیلم ایجاد کند؛ تا حدی که او به گریه بیفتد.

کارگردانی فیلم X-Men: Dark Phoenix بر عهده سیمون کینبرگ خواهد بود که طی سال‌های گذشته به عنوان نویسنده و تهیه‌کننده در مجموعه مردان ایکس (X-Men) حضور داشته است. علاوه بر کارگردانی، کینبرگ به‌همراه هاچ پارکر وظیفه نوشتن فیلمنامه این فیلم را نیز بر عهده خواهد داشت.

“جیمز مک‌آووی” در نقش پروفسور ایکس، “مایکل فاسبندر” در نقش مگنیتو، “جنیفر لارنس” در نقش میستیک، “سوفی ترنر” در نقش جین گری، “نیکولاس هولت” در نقش بیست، “تای شرایدن” در نقش سایکلاپس، “الکساندرا شیپ” در نقش استورم، “کدی اسمیت مک‌فی” در نقش نایت‌کراولر و “ایوان پیترز” در نقش کوئیک سیلور، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم X-Men: Dark Phoenix حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت.

فیلم “مردان ایکس: ققنوس سیاه” (X-Men: Dark Phoenix) در تاریخ ۲ نوامبر ۲۰۱۸ (۱۱ آبان ۱۳۹۷) اکران میشود. پس از فیلم ” X-Men: The Last Stand 2006” (مردان ایکس: آخرین ایستادگی)، این فیلم دومین اقتباس سینمایی از داستان دارک فینیکس است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *