تصاویر جدیدی از فیلم Thor: Ragnarok

کمپانی مارول استودیو تصاویر جدیدی را از فیلم Thor: Ragnarok منتشر کرد. شماره جدید مجله امپایر به این فیلم فوق‌العاده مورد انتظار پاییز امسال اختصاص داده شده است و علاوه بر تصویر روی جلد مجله، امپایر تصاویر جدیدی را نیز از این فیلم منتشر کرده است. امپایر سه تصویر روی جلد متفاوت از فیلم Thor: Ragnarok منتشر کرده است که دو تصویر به ثور و هالک اختصاص داده شده و تصویر دیگر و سوم نیز یک تصویر از کامیک ثور است که در آن شاهد مبارزه ثور و هلا هستیم. در تصاویر منتشر شده، علاوه بر ثور و هالک، شخصیت‌های دیگری نیز مثل لوکی، اسکرج و هایمدال نیز دیده می‌شوند.

 

تصاویر منتشر شده از فیلم Thor: Ragnarok:

 

با وجود اینکه سال‌ها شایعه ساخت فیلمی بر اساس کامیک سیاره هالک (Planet Hulk) توسط مارول شنیده می‌شد، اما این فیلم هیچ‌گاه رنگ واقعیت به خود ندید. با این حال، بخشی از فیلم Thor: Ragnarok اقتباسی از این کامیک خواهد بود و به نظر می‌رسد که بخش مهمی از این فیلم نیز است. در یکی از این تصاویر، شاهد مبارزه گلادیاتوری ثور و هالک در سیاره ساکار هستیم که احتمالا یکی از مهم‌ترین و احتمالا محبوب‌ترین بخش‌های فیلم خواهد بود. کارگردانی فیلم Thor: Ragnarok بر عهده تایکا وایتیتی، کارگردان فیلم شکار برای مردم وحشی (Hunt for the Wilderpeople)، است و استفانی فولسوم، کریگ کایل، اریک پیرسون و کریستوفر یوست روی فیلمنامه این فیلم کار کرده‌اند.

کریس همسورث در نقش ثور، تام هیدلستون در نقش لوکی، ادریس البا در نقش هایمدال، آنتونی هاپکینز در نقش اودین، تسا تامپسون در نقش والکری، کارل اوربان در نقش اسکرج، مارک روفالو در نقش بروس بنر/هالک، جف گلدبلوم در نقش استاد بزرگ، کیت بلانشت در نقش هلا، بندیکت کامبربچ در نقش دکتر استرنج، کلنسی براون در نقش سورت و سم نیل در نقشی نامشخص، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Thor: Ragnarok حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

فیلم Thor: Ragnarok برای اکران در تاریخ ۳ نوامبر ۲۰۱۷ (۱۲ آبان ۱۳۹۶) برنامه‌ریزی شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *