تاریخ فیلم های سینمایی مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه ۲ و پسران بد ۴ مشخص شد

در روز جمعه سونی از فیلم “مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه” (Spider-man: homecoming) با بازیگری تام هلند که در هفتم جولای ۲۰۱۷ اکران خواهد شد ، تریلری منتشر کرد که بطور متوسط توجه مردم را به خود جلب کرد و از طرفی فیلم “پسران بد” که سومین سری از فیلمهای پسران بد که بازیگرانی همچون ویل اسمیت و مارتین لارنس در آن نقش آفرینی میکنند در ژانویه سال ۲۰۱۸ روی پرده سینما خواهد رفت.

به گزارش هارمونی دانلود به نقل از ورایتی: سونی اعلام کرد “مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه ۲” در ماه جولای ۲۰۱۹ و فیلم سینمایی “پسران بد ۴” که تاریخ آن به تعویق افتاده و شروع اکران فیلم در یک هفته خاطره انگیز و مناسبتی در ۲۴ می ۲۰۱۹ قرار داده است.

در حالی این استدیو اولین تریلر فیلم مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه را منتشر کرد که شرکت مارول برای ششمین بار مرد عنکبوتی را روانه پرده سینما خواهد کرد که بازیگری “تام هلند” اولین حضور او در مارول نیست و در فیلم “کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی” ( Captain America Civil War ) که نقش مرد عنکبوتی را ایفا میکرد به کمک سوپر قهرمانهای اَونجور (Avengers) آمده بود.

حضور رابرت داونی ستاره فیلم مرد آهنی (Iron Man) در این فیلم کاملا قابل لمس بوده و  به مرد عنکبوتی جوان کمک میکند تا راه خود را بیابد . این دو در کنار هم جنبه کمدی جالبی به فیلم میدهند که علاقه مندان را از این موضوع خشنود کرده است.p

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *