بری جنکینز کارگردان فیلم برتر Moonlight اثر بعدی خود را اعلام کرد

Barry Jenkins (بری جنکینز)، کارگردان فیلم “Moonlight 2016” که آخرین کارش در سال گذشته بوده برنده ۳ جایزه اسکار بابت این فیلم شده، قرار است فیلم بعدی خود را در مورد داستانی عاشقانه در دهه ۷۰ میلادی در نیویورک بسازد.

بری جنکینز، کارگردان ۳۷ ساله‌ی آمریکایی، قصد دارد فیلم جدیدش را بر اساس کتاب رمانی به نام “If Beale Street Could Talk” (اگر خیابان بیل می‌توانست صحبت کند) اثر “James Baldwin” (جیمز بالدوین)، بسازد. کمپانی‌ آناپورنا پیکچرز کار تولید این فیلم را بر عهده خواهد داشت.

جیمز بالدوین نویسنده‌ی سیاهپوست آمریکایی است که کتاب “If Beale Street Could Talk” پنجمین اثر وی محسوب میشود و در سال ۱۹۷۴ منتشر شده، داستان عاشقانه‌ای را در دهه‌ی ۷۰ میلادی در منطقه‌ی هارلم نیویورک روایت می‌کند. فانی ۲۱ ساله و تیش ۱۹ ساله زوجی سیاهپوست هستند که به یکدیگر علاقه مند میشوند و این علاقه آنها را از دنیای خطرناک اطرافشان محافظت می‌کند، تا زمانی که فانی با اتهام دروغین یک پلیس نژادپرست مبنی بر سوء‌استفاده وی از زنی پورتوریکویی به زندان می‌افتد و تیش نیز متوجه می‌شود که باردار است. این داستان درمورد تلاش بی‌وقفه‌ی زنی جوان برای تحقق عدالت از طریق علاقه، برای عشق و برای تحقق وعده‌ی رویای آمریکایی است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *