باکس آفیس ۴ بهمن : فیلم Split بدون سر و صدا پرفروش ترین فیلم هفته شد.

باکس آفیس ۴ بهمن که با اضافه شدن فیلم The Return of Xander Cage به لیست پرده های سینما جهان ، نگاه ها را آنطور که عوامل فیلم آن را تبلیغ کردند به سمت این فیلم نکشاند ، فیلم ترسناک Split با ۴۰ میلیون دلار فروش در آمریکای شمالی پرفروشترین فیلم هفته شد.

فیلم The Return of Xander Cage با ۲۰ میلیون فروش در هفته اول خود و هزینه ۸۵ میلیون دلاری برای ساخت فیلم با توجه به حضور هنرمندان بزرگی همچون “ون دیزل” بازیگر مشهور و همیشگی فیلم سریع و خشن ، “دانی یِن” که سابقه بازی در فیلم ایپ من و جنگ ستارگان را در کارنامه خود دارد ، “دیپیکا پادوکن” بازیگر مشهور کشور هند ، نینا دوبرو بازیگر محبوب سریال خاطرات یک خون-آشام شاید انتظارات را را برآورده نکرده است.

نکته این فیلم حضور “نیمار جونیور” فوتبالیست معروف و پرطرفدار کشور برزیل و باشگاه بارسلوناست که برای فوتبال دوستان نقش آفرینی او میتواند جالب باشد.

فیلم LALALAND نیز با وجود گذشت بیش از ۵۰ روز اکران خود هنوز در کورس ۵ فیلم برتر هفته حضور دارد که نشان میدهد بعد از دریافت جوایر مکرر از هفتاد و چهارمین مراسم گلدن گلوب سال ۲۰۱۷ این فیلم طرفداران بیشتری به خود جذب کرده

باکس آفیس آمریکای شمالی نسبت به هفته کذشته با وجود اضافه شدن ۲ فیلم جدید بین ۵ فیلم برتر ۹۳ میلیون دلار فروش هفتگی داشته که نسبت به هفته گذشته ۲۰ میلیون دلار افزایش داشته است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *