باکس آفیس ۱ آذر

فیلم هیجان انگیز ”جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آنها ”  (Fantastic Beasts and Where to Find Them) با بازی ” ادی ردمین” بازیگر سرشناس برتانیایی و کارگردانی “دیوید یتس” بر اساس داستانی به همین نام به قلم “جی . کی رولینگ” شروعی موفقیت آمیز به صدر جدول باکس آفیس این هفته داشت.

photo_2016-11-21_06-57-45

به گزارش هارمونی دانلود ، این فیلم  پر خرج که با بودجه ی ۱۸۰ میلیون دلاری ساخته شد در اولین هفته ی اکران خود رکورد فورش جهانی این هفته را زد و ۲۱۸ میلیون دلار فروخت که این فروش یک شروع خوب به شمار میرود. طرفداران مجموعه هری پاتر که بی صبرانه در انتظار این فیلم بودند همچنان امیدوارند که شاهد تداوم بیشتری در باکس آفیس باشند و این تازه شروعی است برای هواداران و مردم.

فیلم زیبای “دکتر استرنج” (Doctor Strange) با بازی “بندیکت کامبربچ” که او را از سریال پرطرفدار “شرلوک” به خاطر داریم بعد از سه هفته جای خود را در صدر اول باکس آفیس به فیلم ”جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آنها ”  داد. این فیلم که با بودجه ی ۱۶۵ میلیون دلار ساخته شد به رکورد فروش جهانی ۵۷۱ میلیون دلار رسیدهه و همچنان از سایر فیلم ها فروش بیشتری دارد و در مقام دوم باکس آفیس این هفته قرار گرفته است.

انیمیشن دیدنی ” ترول ” (Trolls) با بودجه ی ۱۲۵ میلیون دلاری ساخته شد و با فروش ۲۶۱ میلیون دلاری در درجه سوم باکس آفیس این هفته قرار دارد. این انیمیشن با گویندگی عالی از هنرپیشگان محبوبی مثل آنا کندریک و جاستین تیمبرلیک بسیاری از کودکان را به سینما ها کشانده است. با اکران انیمیشن های بسیار موفقی در سال جاری هیجان ها برای رفتن به گیشه های سینما همچنان بالاست.

دیده شدن فیلم Arrival هم در جایگاه چهارم قابل تامل است و با وجود چند فیلم خوبی که همزمان در حال اکران هستند جایگاه نسباتا مناسبی نسبت به هزینه ساخت فیلم داشته است.

در هفته آینده شاید انیمیشن “Moana” رقیب جدید فیلم ”جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آنها ” است و باید دید آیا صدر باکس آفیس را به انیمیشن پر سرو صدای موانا میدهد؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *