«خشمگین ۸» همانند گذشته با اختلاف پرفروشترین شد!

این هفته «سرنوشت خشمگین ۸» کاملا بی‌رقیب و آزاد در باکس‌آفیس همانند موتور اتومبیل های گرانقیمتش آتش به پا کرده است. همراه بررسی جدول این هفته‌ی سینماهای امریکای شمالی باشید.

این هفته فیلم «سرنوشت خشمگین ۸» از سری کالکشن های فیلم «سریع و خشن» با وجود اثر های پر سرو صدا با اختلاف بسیار بالا صدر شین این هفته از باکس آفیس سینماهای آمریکای شمالی شده است . داستان این قسمت از سری فیلم های «سریع و خشن»  به شکلی روایت میشود که تورتو مسیر خود را تغییر میدهد و علیه خانواده خود می شود. در این بین آقای بی نام بار دیگر اعضای گروه را با حضور جیسون استهام دور هم جمع کرده تا بتوانند مقابل دومینیک تورو بایستند . این فیلم با اختلاف حدود ۷۵ میلیون دلاری نسبت به دومین رتبه از باکس آفیس ۱۰۰ میلیون دلار فروخته است . جالب این که در سریع و خشن ۷ هم فروش این فیلم با قیمتی مشابه حدیود ۹۷ میلیون دلار بوده است.

در رده دوم باکس آفیس این هفته انیمیشن «بچه رئیس» (the boss baby) است که در هفته سوم خود همانطور که اشاره ای به آن شد ۱۵ میلیون و ۵۴۰ هزار دلار به فروش خود در این هفته خاتمه داد و فروش کلی خود در ۳ هفته را به ۱۱۶,۵ میلیون دلار رساند.

و اما «دیو و دلبر» که فروش بسیار خوبی ۴ هفته گذشته داشته که این رفم نزدیک به ۴۴۶ میلیون دلار است ، با مبلغ ۱۳,۶۳ میلیون دلار توانست جایگاه سوم این هفته را از آن خود کند.

لیست فیلم های ۴ تا ۱۰ به شرح زیر است.

3 دیدگاه در “«خشمگین ۸» همانند گذشته با اختلاف پرفروشترین شد!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *