اعلام عنوان رسمی فصل هفتم سریال American Horror Story

نام فصل هفتم این سریال تلویزیونی، American Horror Story: Cult (داستان ترسناک آمریکایی: فرقه) خواهد بود و اتفاقات این فصل به انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا توجه خواهد داشت. البته مثل همیشه هسته‌ی مرکزی داستان بر اساس حوادث ماورالطبیعه خواهد بود و اتفاقات کمپین‌های انتخاباتی نقشی فرعی در داستان خواهد داشت.

عنوان این فصل در رویداد سالیانه Comic-Con شهر سن دیگو به صورت رسمی اعلام شد. ویدئویی یک دقیقه‌ای از فصل هفتم به نمایش درآمد.

فصل هفتم سریال American Horror Story قرار است ۵ سپتامبر (۱۴ شهریورماه ۱۳۹۶) از شبکه‌ FX پخش شود.

سازنده این فصل هم رایان مورفی است که، تعدادی از بازیگران فصل‌های قبلی را برای این فصل نیز انتخاب کرده است. “سارا پولسن”، “ایوان پیترز”، “آدینا پورتر” و “شین جکسون” حضورشان در این فصل قطعی شده است. “لیندا دانم”، “بیلی ایچنر” و “کالتن هاینز” از بازیگران جدید فصل هفتم این مجموعه میباشند و امکان اضافه شدن نام “بیلی لورد”، بازیگر مجموعه‌ی تلویزیونی “Scream Queens 2015” (ملکه‌های جیغ) نیز به این لیست وجود دارد.

لازم به ذکر است صحبت‌هایی از فصل هشتم و نهم هم شده است، ولی شبکه FX تاریخی برای پخش فصل هشتم و نهم مجموعه‌ی تلویزیونی American Horror Story اعلام نکرده است. انتظار می‌رود این دو فصل به ترتیب در سال‌های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ به روی آنتن بروند.

عنوان فصل اول Murder House (خانه قتل – ۲۰۱۱) بود، فصل دوم Asylum (آسایشگاه روانی – ۲۰۱۲)، فصل سوم Coven (محفل – ۲۰۱۳)، فصل چهارم Freak Show (نمایش عجیب‌وغریب – ۲۰۱۴)، فصل پنجم Hotel (هتل – ۲۰۱۵) و فصل ششم با عنوان Roanoke (رونوک – ۲۰۱۶) پخش شد

گفتنی است مجموعه‌ی تلویزیونی American Horror Story تاکنون ۱۵ جایزه امی دریافت کرده است که یک رکورد در بین سریال‌های شبکه FX محسوب می‌شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *