اطلاعات جدید از فیلم جنگ ستارگان و هان سولو منتشر شد.

والت دیزن به تازگی اطلاعات جدید و مهمی را از دو فیلم Star Wars The Last Jedi و Han Solo در اختیار علاقه مندان به جنگ ستارگان قرار داد.

رئیس کمپانی والت دیزنی، باب ایگر به همراه وودی هارلسون، بازیگر فیلم «هان سولو» ، به تازگی اطلاعات جدیدی از فیلم‌های جدید مجموعه جنگ ستارگان منتشر کرده‌اند. علاوه بر این، ایگر اطلاعات جدیدی از فیلم جنگ ستارگان: قسمت نهم با نام : Star Wars: Episode IX و آینده مجموعه جنگ ستارگان را نیز به اشتراک گذاشته است. طبق خبری که وب‌سایت هالیوود ریپورتر منتشر کرده، ایگر در ارتباط با «فیلم Star Wars: The Last Jedi» گفت که در صحنه‌های کری فیشر حضور داشته تغیراتی اجاد نخواهد شد. اوایل ماه دی گذشته کری فیشر، بازیگر نقش پرنسس لیا در مجموعه جنگ ستارگان، در سن ۶۰ سالگی در گذشت. ایگر در جریان این گفتگو گفت:

ما باید با فاجعه‌ای که در اواخر سال ۲۰۱۶ رخ داد، مواجه بشویم. کری در قسمت هشتم فیلم Star Wars حضور دارد. با وجود آن که او دیگر در بین ما نیست، اما قرار نیست تغییراتی در صحنه‌هایی که او در این فیلم حضور دارد، داده شود. ما در فیلم Rogue One: A Star Wars Story (روگ وان: داستانی از جنگ ستارگان) برای برخی از شخصیت‌ها از جمله پرنسس لیا، از یک نسخه دیجیتالی استفاده کردیم، اما قرار نیست این کار با را کری در فیلم The Last Jedi یا فیلم Star Wars: Episode IX انجام بدهیم.

در ارتباط با فیلم Han Solo، ایگر گفت که سن سولو در این فیلم بین ۱۸ تا ۲۴ سال خواهد بود. همچنین در این فیلم خواهیم دید که چگونه او با چوباکا آشنا می‌شود و چگونه سفینه میلینیوم فالکون را بدست می‌آورد. اواخر ماه دی گذشته، حضور وودی هارلسون در فیلم Han Solo رسما تایید شد. حال او در برنامه امشب با اجرای جیمی فالون، اطلاعات بیشتری از نقش خود در این فیلم به اشتراک گذاشته است. او نقش یک جنایتکار به نام بکت را بر عهده دارد که مربی و راهنمای سولو جوان نیز خواهد بود.

2 دیدگاه در “اطلاعات جدید از فیلم جنگ ستارگان و هان سولو منتشر شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *